Kocięta

Mamy kocięta 🙂
Kocięta Rosyjskie niebieskie i Orientalne  – informacje w zakładce mioty.
Kupno kota to poważna decyzja którą należy dobrze przemyśleć. Kot od początku należy do rodziny i jest jej pełnowartościowym członkiem. Lepiej trzy razy się zastanowić niż potem oddać kociaczka w inne ręce. Dla zwierzaczka to trudne chwile które mogą na stałe odbić się w jego psychice. Pamiętajmy że zwierzęta też czują 🙂
Aby kociaczkowi było u nas przyjemnie i komfortowo potrzebuje kilku niezbędnych akcesoriów. Na pierwszym miejscu kuweta i żwirek do niej. Polecam żwirki drewniane. Moje koty korzystają ze żwirku zbrylającego Cat’s Best Smart Pellets.   Jeśli chodzi o kuwetkę to polecam krytą z budką i drzwiczkami gdyż koty są wstydliwe i mogą czuć się skrępowane mając kuwetkę odkrytą.   Następną ważną rzeczą są cążki do pazurków, transporter (wizyta u weterynarza, podróż), drapak  lepiej z budką . Kot ma gdzie ostrzyć pazurki i szaleć do woli. Następną rzeczą jest szczotka do wyczesywania kota, 3 miseczki – do wody, karmy suchej i karmy mokrej  i oczywiście dużo zabaweczek – myszek, piórek itp…:)
Preferuję odbiór osobisty.
Wszystkie kociątka opuszczające hodowlę dostaną wyprawkę w postaci –  starter karmy suchej i kilku saszetek karmy mokrej, miseczki, zabawki, legowisko lub drapaczek.  Oprócz tego komplet dokumentów –  książeczkę zdrowia i  rodowód. Maluszki są trzy razy zaszczepione i trzy razy odrobaczone. Każdy jest zaczipowany. Hodowlę opuszcza  po ukończeniu czwartego miesiąca życia.
Proszę pamiętać że nie istnieje kot rasowy bez rodowodu. Jeśli ktoś tak twierdzi, jest po prostu nieuczciwy.
Osoby zainteresowane zapraszam do rezerwacji.